به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در منزل  

 

تعمیر تلویزیون LCD,LED و پلاسما در منزل  

 

 

شرکت مجازسیما با بیش از 30 سال در امر تعمیر تلویزیون آمادگی دارد تعمیر تلویزیون های شما را در محل شما با ضمانت 3 ماهه به عهده بگیرد.ما تعمیرات تلویزیون را با تلویزیون های لامپی شروع کردیم جز اولین تلویزیون های بود که وارد بازار شده بودن.سرویس کاران ما دارای مدرک مهندسی از دانشگاه های معتبر کشور می باشند.افتخار ما خدمت به شما هموطنان عزیز ایرانی است تعمیر تلویزیون شما فقط با یک تماس.

 

 

 

 

 

 

  با توجه به پراکندگی نمایندگی های شرکت مجاز سیما در سطح شهر

  سرویس تعمیرات در تمامی نقاط تهران و شهرستان های تهران بصورت یکسان ارائه میگردد

 

 

    شارپ SHARP - ال جی LG - سامسونگ SAMSUNG -  فیلیپس PHILIPS- سونی  صنام -پاناسونیک - پارس  - پارس گراندیک -  دوو DAEWOO PARS  

 

تلفن های تماس با شرکت  جهت اعلام خرابی

 

22638752

44407916

44403168

44629941

77165937

 

نمایندگی پاکدشت و قیامدشت

 36453829

 

 

آشنایی با خرابی های تلویزیون ال ای دی سامسونگ و نحوه تعمیر تلویزیون

 

مشکلات تلویزیون ال دی سامسونگ به مدل 40f5550

این نوع تلویزیون بیشتر در قسمت ال ای دی ی دچار خرابی می شوند به این صورت که در مدل 32 اینچ تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد ولی در سری 40 اینچ دارای دو سری ال ای دی می باشد که معولا یک سری از ال ای دی های دچار خرابی می شوند که باعث تیرگی قسمت پایین و یا بالای تلویزیون می شود ودر سری 46 همانند 40 اینچ می باشد و شامل دو سری ال ای دی می باشد. تعمیرات بک لایت تلویزیون های سری f در منزل انجام می شود. تعمیر تلویزیون با قطعات اصلی و فابریکی همین مدل انجام می شود که شامل سه ماه ضمانت می باشد که به صورت کتبی به مشتری ارائه می شود.

یه مشکل دیگر تلویزیون های مدل 40f550 خرابی برد پاور تلویزیون می باشد که باعث خاموشی تلویزیون می شود به این صورت که ال ای دی جلوی تلویزیون چشمک می زند و تلویزیون نه صدا دارد و نه تصویر که در بیشتر موارد برد پاور تعمیر می شود.

 

 

تلویزیون های ال ای دی سامسونگ مدل 40es5960

 

تلویزیون های مدل 40es5960 بیشتر در قسمت بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت که نیمه تصویر تیره می شود و در بعضی موارد دچار سیاهی کامل می شود که در این صورت دو ردیف ال ای دی دچار سوختگی شده است و باید ال ای دی ها باید کامل تعویض شود. تعمیر تلویزیون در منزل و با ال ای دی های فابریکی انجام می شود و تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

در بعضی از موارد تلویزیون به صورت کامل خاموش می شود به این صورت که ال ای دی جلوی تلویزیون خاموش است و هیچ علامتی ندارد این مشکل بیشتر به دلیل خرابی از مین برد می باشد که باید تعویض شود. در صورتی که مشکل از برد پاور تلویزیون باشد برد پاور قابل تعمیر می باشد و هزینه تعمیر کمتر می شود. تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما انجام می شود.

   

 

مشکل تلویزیون های ال ای دی به مدل 40d5500 

مشکل شایع تلویزیون های ال ای دی مدل 40d5500 و 40d5950 بیشتر در قسمت مین برد تلویزیون می باشد به این صورت تلویزیون به صورت مداوم خاموش و روشن می شود. این خرابی قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی و با ضمانت انجام می شود. یه مشکل دیگر که در این مدل تلویزیون ها شایع می باشد خرابی ال ای دی های تلویزیون می باشد که معولا قبل از خاموشی کامل تلویزیون تصویر تلویزیون دچار لکه می شود و بعد از یک مدت تصویر تلویزیون سیاه می شود و چراغ ال ای دی جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می کند تعمیر ال ای دی تلویزیون در منزل و محل شما انجام می شود.

یک مشکل دیگر تلویزیون های ال ای دی سری d خرابی برد پاور تلویزیون می باشد باعث خاموشی کامل تلویزیون می شود به این صورت تلویزیون هیچ علامتی ندارد و چراغ جلوی ال ای دی تلویزیون نیز خاموش می باشد. برد پاور تلویزیون در اکثر موارد قابل تعمیر می باشد و هزینه تعمیر نسبت به تعویض برد مناسب تر می باشد . تعمیر برد پاور در محل و منزل شما انجام می شود.

دفتر مرکزی :  تهران - خيابان ستارخان- خیابان کاشانی پور- مجتمع توحید - واحد 85

  

  ضمناً سرویس تعمیرات در تمامی نقاط شهر تهران بصورت یکسان ارائه میگردد.   به اطلاع مشتریان عزیز گرامی میرساند بیشتر مواقع تعمیرات تلویزیون در منزل یا محل کار مشتری انجام می گیرد  و در بعضی از موارد خاص که ضرورت ایجاب می کند (مانند تعویض پنل LCD و نقشه خوانی برد مین و ... ) جهت اطلاع از چگونگی  ارسال تلویزیون ،حتما با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید.    

 

 

برچسب ها:

تعمیر تلویزیون، تعمیر تلویزیون ال سی دی ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی، تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ، تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی، تعمیر تلویزیون شارپ، تعمیر تلویزیون lcd سامسونگ، تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی، وب گذر، تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال جی 42ly340

 

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment