به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیرات تلویزیون در منزل

 

تعمیر تلویزیون  در منزل یکی از خدمات ارائه شده توسط نمایندگی مجازسیما است که بر اساس بینش مشتری‌محور این مرکز و در راستای کسب رضایت بیش از پیش مشتریان گرامی شکل گرفته است. همانطور که می دانید جابجایی برخی از تجهیزات خانگی نظیر تلویزیونها، به دلیل ابعاد بالا و ساختار آسیب پذیر آنها امر نسبتاً دشواری است از همین رو بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا در صورت خرابی دستگاه هایشان تعمیر آنها در منزل انجام پذیرد.

نمایندگی مجازسیما تیمی از زبده ترین و خبره ترین مهندسان حوزه تعمیرات تلویزیون را جهت ارائه خدمات مرتبط با تعمیر در منزل به همکاری فراخوانده است تا با ارائه بهترین کیفیت آنچه را که شایسته شأن کاربران تلویزیون است به آنها عرضه نماید. ارائه خدماتی نظیر تعمیر تلویزیون  در منزل در راستای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان این مرکز و اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتریان از سرویس های ارائه شده در نمایندگی مجازسیما صورت می‌پذیرد. مدیریت نمایندگی مجازسیما درصدد برآمده‌اند تا با ارائه خدماتی نظیر تعمیر تلویزیون در منزل سطح کیفی خدمات پشیبانی را ارتقاء داده و رضایت بیش از پیش مشتریان خویش را کسب نماید.

تعمير تلويزيون در منزل سرويسي براي آندسته از کاربراني است که دستگاه تلويزيون آنها دچار نقص و خرابي گشته ليکن به هر دليل امکان جابجايي و تحويل آن به تعميرگاه وجود ندارد. مديريت اين مرکز به منظور آسايش خاطر و رفاه حال هموطنان، اين امکان را فراهم نموده است تا در صورت درخواست مشتريان ارجمند، کادر فني تعمير و کارشناسان اين حوزه، جهت تعمير تلويزيون سامسونگ به منزل اعزام گردند. در اين سرويس کارشناسان تعميرات خود به محل مورد نظر اعزام گشته و تمامي عمليات مورد نياز جهت تعمير و راه اندازي مجدد دستگاه را انجام مي نمايند.


کارشناسان اعزامي مجموعه اي از قطعات و لوازم جانبي دستگاه را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نياز نسبت به تعويض قطعات معيوب اقدام نمايند. اين امر سبب صرفه‌جويي در زمان و سرعت بخشي به روند تعمير تلويزيون  صورت گرفته است و شما را از سردرگمي براي خريد قطعه مناسب و اورجينال رها خواهد کرد. خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون  محدود به مورد تعميراتي خاصي نيست و تمامي ايرادات و اشکالات مرتبط با تلويزيون ها را شامل مي گردد. شما کاربران گرامي مي توانيد از طريق راه هاي ارتباطي ذکر شده در وب سايت درخواست خود مبني بر اعزام کارشناسان تعمير تلويزيون به منزل را ثبت نماييد. کارشناسان اين مرکز بخشي از دانش اطلاعاتي خويش درباره تعميرات و فناوري هاي مرتبط با اين دستگاه ها را در قالب مقالاتي به شما کاربران گرامي ارائه مي دهند.مزاياي تعمير تلويزيون در منزل و پاسخگويي به پرسش هاي کاربران

 

 

با بهره‌مندي از اين سيستم نيازي به صرف انرژي و زمان براي يافتن تعميرگاه نخواهيد داشت.به دليل وجود آرشيوي جامع از قطعات جانبي تلويزيون سامسونگ به همراه کارشناس اعزام شده، نيازي به خروج از محل براي تهيه‌ي قطعات جانبي مورد نياز نخواهيد داشت و بدين ترتيب با پرداختن به ديگر امور، در وقت و زمان خود صرفه‌جويي نموده‌ايد

 تمامي مراحل تعمير پس از کسب اجازه و تأييد صاحبان دستگاه انجام خواهد شد.

کارشناس تعمير تلويزيون در منزل پس از اتمام کار، راهکارهايي جهت افزايش عمر مفيد دستگاه را به شما آموزش خواهد داد.

در صورت درخواست شما، مشاوره و راهنمايي‌هاي در زمينه‌ي خريد و تعمير تلويزيون و ديگر محصولات اين شرکت ارائه مي‌گردد.

به دليل انجام تعميرات در منزل نيازي به جابجايي و حمل دستگاه تلويزيون نخواهيد داشت.

با استفاده از اين سرويس از مشکلاتي که ممکن است در حين جابجايي دستگاه رخ دهد، پيشگيري مي‌گردد. (مشکلاتي نظير ضربه خوردن، گم شدن برخي از قطعات، شکستگي تلويزيون و … ).

در اين روش نيازي به پرداخت هزينه‌هاي اضافي براي حمل دستگاه و جابجايي آن نخواهيد داشت.

به دليل انجام تعمير تلويزيون سامسونگ در منزل مي‌توانيد بر مراحل تعمير تلويزيون نظارت داشته باشيد.

کارشناسان تعمير که به محل اعزام مي‌گردند هيچ گونه محدوديتي در انجام تعمير تلويزيون نخواهند داشت زيرا تمامي ابزار و تجهيزات تعمير و ترميم را با خود به همراه دارند.

کارشناسان مجرب و متعهد اين مرکز، قطعات اصل را از تقلبي به آساني تشخيص داده و از کاربرد آن‌ها در حين تعمير خودداري مي‌کنند.

پيش از اقدام به تعمير توسط کارشناسان اين مرکز مي‌توانيد از ميزان هزينه و دستمزد عمليات تعمير دستگاه تلويزيون سامسونگ اطلاع يابيد.در اين روش شما مي‌توانيد تمامي پرسش‌هاي خود را با کارشناس اعزامي در ميان گذاشته و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نماييد.

 

پروسه تعمير تلويزيون


پاسخگويي به تمام پرسش‌هاي مشتريان توسط کارشناسان و متخصصان شرکت مجازسيما، پيش از هر اقدامي، اطلاعات و راهنمايي‌هاي مورد نياز را در اختيار شما قرار مي‌دهند تا امکان يک انتخاب آگاهانه براي شما فراهم گردد.
در صورت نياز به تعمير تلويزيون برخي از اطلاعات اوليه و راهنمايي هاي فوق الذکر شامل موارد ذيل ميباشد :


1.نحوه تعمير تلويزيون
2.مدت زمان مورد نياز براي تعمير 
3.نوع قطعات مورد استفاده براي تعمير 
4.برآورد هزينه تقريبي تعمير
5.هماهنگي زمان تعمير با شما

در صورت تأييد مشتري، متخصصان اقدام به تعمير تلويزيون خواهند کرد و تمام تلاش اين مجموعه آن است تا خرابي و مشکل تلويزيون برطرف شود و خرابي تکرار نشود. پس از تمام شدن فرآيند تعميرات ، بررسي‌هاي نهايي انجام شده و کارشناسان فني، پس از انجام تست‌ تلويزيون و اطمينان از عملکرد صحيح دستگاه، آن را تحويل ميدهد.

 

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment