به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سامسونگ با قطعات فابریک و ضمانت سه ماهه. تعمیر تلویزیون های سامسونگ در محل و منزل شما فقط با یک تماس.هدف ما جلب رضایت شماست

تلفن های تماس با شرکت  جهت اعلام خرابی

 

22638752

44407916

44403168

44629941

77165937

 

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ


نداشتن تصوير در سامسونگ در سري f
عيب هاي شايع تلويزيون هاي سامسونگ در اين سري خرابي بک لايت مي باشد. بک لایت معادل فارسی آن نور زمینه می باشد که مربوط به ال ای دی های تلویزیون می باشد در بیشتر موارد علت سیاه شدن تصویر سوختن ال ای دی های تلویزیون می باشد که دلیل خرابی می تواند روشن بودن مداوم تلویزیون و زیاد بودن نور ال ای دی های باشد . تعمير تلويزيون هاي ال اي دي سامسونگ که بک لايت آن خراب است در منزل و محل مشتري انجام مي شود. تعميرات با ضمانت سه ماهه مي باشد و اصلاحات لازم براي جلوگيري از خرابي دوباره انجام مي شود.

چشمک زدن چراغ پاور به طور مداوم
اين عيب در تلويزيون هاي ال اي دي سامسونگ مربوط به برد پاور تلويزيون مي باشد. برد پاور در منزل و محل مشتري تعمير مي شود. تعميرات با قطعات فابرکي انجام مي شود و شامل سه ماه ضمانت مي باشد.

تلويزيون خاموش و روشن مي شود
اين خرابي در اکثر موارد مربوط به برد مين مي شود و تلويزيون هاي سري d که اکثرا در مدل 40d5500 و 46d5500 دچار اين مشکل مي شوند. این خرابی بیشتر به علت فرسودگی قطعات می باشد که با تعویض قطعه جدید اصلی همان مدل از خرابی مجدد جلوگیری می شود. بیشتر مشتریان بعد از تعمیر تلویزیون نگران تکرار خرابی می باشند که ما این اطمینان را می دهیم که متعهد به خدمات پس از تعمیر می باشیم . تعمیرات به صورت تخصصی و با آگاهی از عیب های متداول دستگاها می باشد که اندوخته سالیان تجربه در این امر می باشد. تعميرات برد مين در منزل و محل مشتري با قطعات اصلي انجام مي شود و شامل سه ماه ضمانت مي باشد.تلویزیون مدل 40d5950 سری دیجیتال این مدل می باشند که این تلویزیون های نیز دچار مشکل خاموش و روشن می شوند.

تلويزيون تصوير دارد ولي صدا ندارد
نبود صدا مربوط به برد مين مي باشد که در انواع تلويزيون ها نحوه تعميرات متفاوت است. خرابي صدا از قسمت هاي مختلف برد مي تواند باشد که بايد دقيق مورد بررسي قرار بگيرد.

تلويزيون قطع و وصل مي شود
اين عيب در تلويزيون هاي ال سي دي سامسونگ زياد پيش مي آيد که پس از کار کردن و گرم شدن تلويزيون براي يک لحضه تصوير قطع و دوباره وصل مي شود. در بيشتر مواقع اين ايراد به دليل ضعف پنل مي باشد که در منزل مشتري تعميرات انجام مي شود. در بعضي از موارد نيز از بردهاي پاور و مين نيز مي تواند باشد که اين موارد نيز در منزل تعمير مي شود و شامل سه ماه ضمانت مي باشد.

خرابي بک لايت تلويزيون سامسونگ 40es6950
 مشکل خرابي بک لايت در تلويزيون ال اي دي سامسونگ در سري es شايع مي باشد و اين خرابي به علت پايان رسيدن عمر ال اي دي مي باشد و بايد ال اي دي به طور کامل تعويض شود. تعمير تلويزيون ال اي دي در منزل انجام مي شود.

 

 

تعمیر تلویزیون های ال سی دی سامسونگ

نداشتن تصویر

نداشتن تصویر در تلویزوین های ال سی دی سامسونگ به بیشتر علت خرابی پنل تلویزیون می باشد که در مواردی پنل تعمیر می شود ولی در صورت شکستگی و آب خوردگی شدید پنل باید تعویض شود.

تصویر یک لحظه میاد و میره

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی  سامسونگ بیشتر مربوط به برد پاور و بک لایت تلویزیون می باشد و تعمیرات برد و بک لایت تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود که در بیشتر موارد برد و بک لایت تعمیر می شود.

تلویزیون خاموش و روشن می شود

این خرابی در اکثر موارد مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که تعمیرات برد به صورت تخصصی و با هزینه مناسب انجام می شود.

تلویزیون قطع و وصل می شود

این عیب در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ شایع می باشد که پس از کارکردن و گرم شدن تلویزیون تصویر قطع و وصل می شود. در بیشتر موارد این ایراد به دلیل ضعف پنل می باشد که در منزل شما انجام می شود. در بعضی موارد از برد پاور و مین نیز می تواند باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

تلویزیون دیر روشن می شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ شایع می باشد و بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیرات برد در منزل و محل مشتری انجام می شود.

چراغ پاور تلویزیون ثابت مانده است

این خرابی مربوط به برد مین و یا پاور می باشد که باید تلویزیون مورد بررسی قرار بگیرید تعمیرات برد پاور با قطعات اصلی انجام می شود.

بالای تصویر تیره تر از پایین تصویر است

این خرابی بیشتر مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد و ال ای دی های سری F سامسونگ بیشتر دچار این خرابی می شوند که تعمیرات در منزل مشتری با قطعات اصلی و فابریک تلویزیون سامسونگ انجام می شود. تعمیر با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

این مشکل مربوط به پنل تلویزیون می باشد که بعد از چند سال کار کردن پنل تلویزیون خراب می شود که در مواردی پنل تعمیر می شود. تعویض پنل با قیمت مناسب انجام می شود.

تلویزیون تصویر دارد ولی صدا قطع می باشد

این عیب تلویزیون های ال ای دی سامسونگ مربوط به برد مین می باشد که تعمیرات برد در صورت امکان در محل انجام می شود و در صورت تعمیر نشدن باید مین برد تعویض شود. تعویض مین برد با نازلترین قیمت انجام می شود.

چراغ پاور تلویزیون مداوم چشمک می زند

وقتی چراغ پاور تلویزیون مداوم چشمک می زند و تلویزیون روشن نمی شود این خرابی بیشتر مربوط به برد مین تلویزیون های ال ای دی سامسونگ می باشد که برد پاور در محل تعمیر می شود و تعمیرات با قطعات اصلی و ضمانت انجام می شود.

تلویزیون خاموش و روشن می شود

این خرابی مربوط به برد مین تلویزیون ال ای دی سامسونگ می باشد که در اکثر موارد برد مین تعمیر می شود. تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.

ورودی های تلویزیون از کار افتاده

این خرابی مربوط به مین برد تلویزیون ال ای دی سامسونگ می باشد و تعمیرات مین سامسونگ به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. تعمیرات با قطعات اصلی و با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 

 

تعمیر تلویزیون های CRT سامسونگ

 

تلویزیون خاموش شده و روشن نمی شود

این خرابی بیشتر مربوط به پاور تلویزیون های CRT سامسونگ می باشد که تعمیرات تلویزیون های قدیمی در منزل و با قطعات اصلی انجام می شود.

رنگ های تلویزیون بهم خورده

این خرابی مربوط به لامپ تصویر و شاسی تلویزیون می باشد که در بعضی موارد با رفع خرابی شاسی تلویزیون سامسونگ مشکل بر طرف می شود.

صدای تلویزیون قطع شده اسدت

خرابی صدا در تلویزیون های CRT سامسونگ بیشتر مربوط به IC صدا می باشد و در بعضی موارد به دلیل خرابی بلندگو تلویزیون نیز می تواند باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرید و تمای مراحل در منزل مشتری انجام می شود.

 

تعمیر تلویزیون های پلاسما سامسونگ

 

تلویزیون خاموش شده و تق تق می کند

این خرابی در تلویزیون های پلاسما سامسونگ شایع است که بیشتر مربوط به بردهای و تلویزیون می باشد که در بعضی موارد بردها قابل تعمیر می باشد.

تلویزیون دیر روشن می شود

این خرابی مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد و باید قطعات فرسوده شده تعویض شوند و تعمیرات برد پاور در منزل و محل مشتری انجام می شود.

تعمیر تلویزیون های لامپی سامسونگ

روش تعمیر تلویزیون سامسونگ که تصویر ندارد

در صورتی که صفحه آبی و منو شفاف و خوب است لامپ تصویر سالم می باشد و خرابی از مدار تلویزیون می باشد. در غیر این صورت خرابی از لامپ تصویر می باشد و بهترین کار برای تعمیر تلویزیون تعویض لامپ تصویر و یا گان زدن آن است که تقریبا روش گان زدن منسوخ شده است و باید لامپ تصویر تعویض شود. برای راه اندازی موقت می توانید که از دستگاه شارژ برای تعمیر لامپ تصویر استفاده نماید که این کار برای استفاده چند ماهه خوب است. در بعضی از مواقع یکی از گان های لامپ تصویر ضیعف می شود منو ظاهر می شود ولی تصویر نمی آید و یا دیر می آید که البته در این موارد صدا هم نیست و با آمدن تصویر صدا نیز می آید که دلیل آن این است که پردازنده تلویزیون این طوری طراحی شده است که در صورت نبودن تصویر صدا نیز قطع شود. البته در بعضی از تلویزیون ها در صورت نبود تصویر صدا می ماند و با آنچه که گفته شد متفاوت است و اگر هر سه رنگ قرمز، سبز، و آبی خوب است و زمینه تصویر متمایل به یکی از رنگ ها نیست برای تعمیر تلویزیون بهتر است که اسکرین را خیلی با دقت کم و زیاد کنید که تصویر ظاهر شود، البته برای بهتر و دقیق تر تنظیم کردن اسکرین بهتر است که وارد منو مخفی شوید و اسکرین را تنظیم کنید.

 

چراغ جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در بعضی موارد به علت بالا بودن ولتاژ خروجی قسمت تغذیه باعث پروتکت تلویزیون می شود و از روشن شدن تلویزیون جلوگیری می کند برای تعمیر و عیب یابی مراحل زیر را انجام دهید

1.خازن های کنار STR را تعویض کنید از سلام بودن خازن جایگزین اطمینان حاصل نماید

2. اتوکوپلر قسمت تغذیه را تعویض نمایند در این مورد از سالم بودن قطعه اطمینان حاصل نماید

3.آی سی های رگولاتور تغذیه را چک کنید و لحیم سردی پایه های آی سی را چی نماید

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی 22 اینچ سامسونگ که عمودی دارد

برای اطمینان از ثابت بودن یا متناوب بودن این عیب قسمت بالای تلویزیون را کمی فشار می دهیم. اگر با فشار دادن نقطه مورد نظر، خط عمودی محو شد و lcd به طور عادی کار کرد می توان این مشکل را با روشی که به آن اشاره خواهد شد برطرف کرد. حل مشکل یک خط عمودی بسیار مشکل است و در اکثر موارد این ایراد بیشتر در ناحیه پنل ال سی دی تلویزیون می باشد. پس از جدا کردن برد کنترلر از قاب آلومینومی ، مسیر خط عمودی را که با نوار چسب علامت گذاری شده است تا tcp دنبال کنید.

موقع باز کردن پوشش باید از دستبند ضد الکتریسته ساکن استفاده  کرد تا بارهای اکتریکی از بدن تخلیه شوند. الکتریسته ساکن باعث صدمه دیدن قطعات حساس روی برد کنترلر می شود.

 

تعمير و عيب يابي مشکل خاموشي تلويزيون ال سي دي سامسونگ 22 اينچ

روش تعمير منبع تغذيه تلويزيون ال سي دي سامسونگ 22 مانند عيب يابي منبع تغذيه تلويزيون هاي crt است.
 مشکل اين تلويزيون اين است که اصلا روشن نمي شود. براي تعمير منبع تغذيه اين تلويزيون توصيه مي شود که که ترنس smps از مدار خارج شود. قبل از بررسي قسمت ثانويه، کليه قطعات قستمت اوليه بايد بررسي شوند. براي اينکه عيب به درستي تشخيص داده شود مستلزم اين است که کليه قطعات الکترونيکي به درستي تست شوند، ممکن است قطعه خراب باشد و تشخيص داده نشود. در اين صورت نمي توان مشکل دتگاه را حل کرد.
پس از بررسي دقيق منبع تغديه مشخص شد يکي از خازن هاي صافي با خازن سنج هيچ ظرفيتي را نشان نمي دهد. دو عدد فيوز معمولي هم مدار باز شده اند. 1n4744 اتصال کوتاه کرده و در نهايت ic تغذيه 247f بيش از حد گرم مي شود. سيم پيچ اوليه ترانس smps را توسط فلاي بک تستر امتحان کرده و چراغ سبز که نشانگر سالم بودن آن است روشن مي شود.
حال خازن صافي و ديود ثانويه بايد تست شوند. بعد از تست قطعات با esr متر و اهم متر، وضعيت همه آن ها سالم تشخيص داده شدند. بقيه قسمت ها مثل مادر برد و برد اينورتر به ظاهر سالم هستند. به طور کل پنج قطعه خراب روي برد مشخص شدند.

 نحوه تعمير عيب يابي خط عمودي در صفحه نمايش تلويزيون ال سي دي
براي اطمينان از مداوم يا متناوب بودن قسمت بالاي تلويزيون را کمي فشار مي دهيم. اگر با فشار دادن نقطه مورد نظر، خط عمودي محو شد و LCD به طور عادي کار کرد مي توان اين مشکل را با روشي که به آن اشاره خواهد شد برطرف کرد. حل مشکل يک خط عمودي بسيار مشکل است و در اکثر موارد اين ايراد بيشتر از ناحيه پنل LCD (خرابي LCD يا IC راه انداز آن يا پاره شده TCP ) است. پس از جدا کردن برد کنترلر از قاب آلومينيومي، مسير خط عمودي را که با نوار چسب علامت گذاري شده است تا TCP دنبال کنيد.
موقع باز کردن پوشش بايد از دستبند ضد الکتريسته ساکن استفاده کرد تا بارهاي الکتريکي از بدن تخليه شوند. الکتريسته ساکن باعث صدمه ديدن قطعات حساس روي برد کنترلر مي شود. اگر بعد از بررسي مشخص شد که خطوط عمودي TCP که به LCD متصل شده اند قطع شده است، در اين حالت نمي توان از هويه براي اتصال آن استفاده کرد. زيرا هويه باعث ذوب شدن TCP مي شود. چسب اتصال TCP به LCD فقط توسط کارخانه سازنده ساخته مي شود و هر کارخانه اي روش و تجهيزات مخصوص، براي چسباندن در اختيار دارند.
به دليل عدم امکان استفاده از هويه، بايد از روش فشار استفاده شود. براي انجام اين کار بايد از لاستيک با کيفيت که قابليت ارتجاعي آن ماندگار است استفاده کرد. براي اين منظور مي توان از لاستيک هاي روي لامپ هاي تصوير CRT استفاده کرد.

منبع:mojazsima1.blogfa.com 

 

برچسب ها:

تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ، تعمیر ال ای دی سامسونگ، تعمیر تلویزیون سی آر تی سامسونگ، تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل و محل شما، تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگفیس بوک، توییتر ،، گوگل پلاس ، تعمیر تلویزیون ال جی ، تعمیر تلویزیون شارپ ، تعمیر تلویزیون سونی ، تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ، تعمیر تلویزیون اسنوا ، تعمیر تلویزیون پاناسونیک

 

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment