به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون هال ال جی که به طور ناگهانی خاموش شده و روشن نمی شود

 

شرح مشکل تلویزیون های ال ای دی ال جی که به طور ناگهانی خاموش شده 

این عیب معولا به دلیل خرابی برد مین تلویزیون اتفاق می افتد و این مشکل به این صورت است که تلویزیون در هنگام کارکردن خاموش می شود و به حالت استند بای می رود و هنگامی که دوباره کلید پاور تلویزیون زده می شود چراغ ال ای دی جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می کند ولی تلویزیون روشن نمی شود. البته در بعضی مواقع تلویزیون روی لوگوی ال جی می ماند و از کنترل دستور خاموش و روشن شدن را می گیرد ولی تصویر تلویزیون تغییری نمی کند که این مشکل نیز از برد مین تلویزیون می باشد.چند مدل از تلویزیون های که این مشکل در آنها شایع می باشد شرح داده می شوند. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود و با ضمانت سه ماهه

تلویزیون ال جی مدل 42lw5700

در این مدل تلویزیون ها از کار افتادن برد مین شایع می باشد و به حالت استند بای می روند ولی یکی از حسن های این مدل تلویزیون قابل تعمیر بودن برد مین می باشد که در نود درصد موارد برد تلویزیون قابل تعمیر است و تعمیرات در منزل و محل انجام می شود. البته در موارد اندک خاموشی به دلیل از کار افتادن برد پاور می باشد.

 

 

تلویزیون ال جی مدل 42lv37100

این مدل نیز به در هنگام کار کردن خاموش می شوند و به حالت استند بای می رود البته این مشکل بعد از 5 یا 6 سال اتفاق می افتد و خرابی مربوط به برد مین می باشد و برد مین قابل تعمیر است یکی دیگر از مشکلاتی که در این مدل به وجود می آید سایه دار شدن رنگ های سبز و یا قرمز در تصویر می باشد که این مشکل نیز در اکثر موارد از برد مین تلویزیون می باشد. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

 

 

 

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment