به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون LED و LCD سونی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون ال سی دی و ال ای دی سونی با قطعات اصلی و زمانت سه ماهه. تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.تعمیر تلویزیون فقط با یک تماس.

 

تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی

تلویزیون خاموش شده 6 تا چشمک می زند

این خرابی بیشتر مربوط  به تلویزیون های ال ای دی سونی مدل 40ex520  می باشد. این مشکل از برد تلویزیون ال ای دی می باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.

تلویزیون خاموش شده و 5 تا چشمک می زند

این خرابی بیشتر در تلویزیون های ال ای دی سونی مدل 40ex720  می باشد که مربوط به برد های تصویر تلویزیون می باشد که تعمیرات تلویزیون در منزل مشتری انجام می شود.

یک لحظه تصویر می آید و بعد تلویزیون خاموش می شود

این مشکل بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد برد پاور قابل تعمیر می باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

این خربی بیشتر مربوط به پنل تلویزیون می باشد و بیشتر مربوط به آب خوردگی تلویزیون می باشد و در بعضی موارد از برد تلویزیون ضربه نخورده باشد مربوط به برد تلویزیون می باشد که قابل تعمیر می باشد. تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

تلویزیون به صورت مداوم خاموش و روشن می شود

این عیب مربوط به برد مین تلویزیون ال ای دی سونی می باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی سونی

تلویزیون خاموش شده و روشن نمی شود

این عیب در تلویزیون های ال سی دی سونی شایع است و بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد و تعمیرات برد پاور در محل مشتری انجام می شود.

نور تلویزیون کم و زیاد می شود

این مشکل مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد و باید قطعات فرسوده شده در بک لایت تلویزیون تعویض شود تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود.

تلویزیون سه بار خاموش و روشن می شود و شروع به چشمک زدن می کند

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی سونی شایع می باشد و  بیشتر در مدل های 40bx400 و 40bx450  به وجود می آید که تعمیرات به صورت تخصصی و در محل مشتری انجام می شود. تعمیرات شامل سه ماه ضمانت می باشد.

 

شبکه های تلویزیون بهم می خورد

این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در بعضی موارد تعمیر می شود و در صورت  تعمیر نشدن باید برد مین تعویض شود. تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود. این خرابی در تلویزیون های ال سی دی سونی به مدل 40bx500 شایع می باشد.

تعمیر تلویزیون های CRT( لامپی) سونی

تلویزیون کم نور شده

این خرابی مربوط به لامپ تصویر تلویزیون می باشد که برای تعمیر باید لامپ تصویر تلویزیون تعویض شود. تعمیرات در منزل مشتری انجام می شود.

تلویزیون خاموش شده است

این مشکل بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تلویزیون های لامپی شایع می باشد و تعمیرات تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود.

عرض تلویزیون زیاد شده

این خرابی مربوط به قسمت اوست وست تلویزیون می باشد که تعمیرات این عیب بسیار تخصصی می باشد و تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.

 

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment