به وب سایت شرکت مجازسیما خوش آمدید.

تعمیر تلویزیون ال جی

 

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال ای دی ال جی با قطعات اصلی و ضمانت سه ماهه درمنزل 

 

شماره های تماس با مجازسیما

77165937 

22638752

44407916

44403168

44258776

 

تعمیر تلویزیون های ال جی سری LN به صورت کاملا تخصصی

تلويزيون هاي ال جی  سري LN بيشتر بک لایت و برد پاور ضعف دارند  به اين صورت که لامپ های ال ای دی آنها می سوزند و صدا دارند ولي تصوير ندارند که تعمیر بک لایت در منزل و محل انجام  و به مدت سه ماه شامل ضمانت مي باشد. تلویزیون های سری LN که خرابي بک لايت در آنها شايع است نياز به تغيراتي بر روي برده پاور تلویزیون مي باشد که مشکل برطرف شود و خرابي تکرار نشود تمامي تغيرات و تعميرات در منزل شما انجام مي شود. تعمير تلویزیون با قطعات اصلی انجام می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون های ال ای دی یک از شایع ترین موارد در امر تعمیر تلویزیون می باشد و برای جلوگیری از تکرار خرابی حتما باید مشکلاتی که باعث خرابی می شود را رفع شود.

معمولا قبل از بین رفتن کامل تصویر تلویزیون هال ال ای دی یه قسمت از تصویر تیره تر می شود که به دلیل خرابی لامپ های ال ای دی تلویزیون می باشد که به مرور معمولا تعداد خرابی های لامپ ها بیشتر می شود و بعد از سوختن کامل یک لامپ سری قطع می شود و تصویر تلویزیون قطع می شود. در تلویزیون های 47 اینچ ال جی معولا دارای دو سری ال ای دی می باشند که بعد از خرابی یک سری وقتی تلویزیون را روشن می شود یک لحظه روشن می شوند و به دلیل خرابی دوباره تلویزیون پروتکت کرده و تصویر قطع می شود. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی

 

 

تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی به مدل 42lb56100 

 

تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون ال ای دی ال جی سری lb با قطعات اصلی و با ضمانت 

تعمیر تلویزیون ال جی سری lb د

خرابی مین برد

این خرابی بیشتر به علت استفاده از کابل hdmi نا مرقبوب می باشد که باعث سوختن cpu می باشد در صورتی که cpu تلویزیون دچار خرابی شود برای تعمیر تلویزیون باید مین برد تعویض شود که معولا تعویض مین برد هزینه بالای ندارد و مقرون به صرفه می باشد. در بعضی موارد کابل باعث شکستن ورودی های تلویزیون می شود که معولا قابل تعمیر می باشد تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.

پاک شدن حافظه تلویزیون

یه مشکل دیگر که در تلویزیون های ال ای دی سری lb وجود دارد که بیشتر در مدل ماهواره دار این تلویزیون ها می باشد پاک شدن حافظه تلویزیون می باشد به این صورت که بعد از خاموش کردن تلویزیون با روشن کردن مجدد تلویزیون کانل ها و تنظیمات قبلی تلویزیون پاک می شود که این خرابی از برد مین تلویزیون می باشد که معولا با تعویض آی سی حافظه برد مشکل برطرف می شود ولی در بعضی از موارد مشکل حل نمی شود و برای تعمیر تلویزیون باید مین برد کامل تعویض شود. تعمیر مین برد و تلیوزیون در منزل انجام می شود تمامی تعمیرات شامل ضمانت می باشد.

خرابی بک لایت تلویزیون

خرابی بک لایت در تلویزیون های سری LB شایع می باشد که این مشکل بیشتر در سایزهای 32اینچ و 42 اینچ می باشد که تعمیرات بک لایت در منزل و محل مشتری انجام می شود. برای جلوگیری از خرابی مجدد تلویزیون یک سری تغییرات انجام می شود که تغییرات بعد از تعمیر تلویزیون انجام می شود. تمامی تعمیرات با ال ای دی های اصلی سری lb انجام می شود تعمیر تلویزیون در منزل و محل مشتری انجام می شود و نیاز به انتقال تلویزیون به تعمیرگاه نمی باشد.

خرابی برد پاور تلویزیون

یک مشکل دیگر تلویزیون های سری lb خرابی برد پاور تلویزیون می باشد که در اکثر موارد با عث خاموشی مطلق تلویزیون می شود به این صورت که چراغ ال ای دی جلویزیون تلویزیون نیز روشن نمی شود و تلویزیون هیچ علامتی از روشن بودن ندارد. یک حال دیگر از خرابی برد پاور قطع شدن ولت بک لایت تلویزیون می باشد که بعد از روشن کردن تلویزیون یک لحظه تصویر تلویزیون می آید و قطع می شود که این خرابی نیز شایع می باشد. معولا برد پاور تلویزیون قابل تعمیر می باشد و تعمیر برد در منزل و محل مشتری انجام می شود.


تلويزيون ال اي دي ال جي مدل 42LB56100GI سايز 42 اينچ

يکي از تازه‌ترين ساخته هاي ال‌جي که با هدف فروش تلويزيون‌هايي با صفحات بزرگ‌تر و با امکانات اوليه مناسب توليد شده است و تلاش دارد تا همه نياز هاي روزانه کاربران خود را برآورده نمايد. اين تلويزيون داراي کيفيت تصوير Full HD است و از زاويه ديد گسترده اي به لطف استفاده از تکنولوژي IPS بهره‌مند است. 
در اين تلويزيون دو درگاه USBتعمیر تلویزیون ال جی سری lw و دو ورودي HDMI به همراه ورودي‌هاي هميشگي کامپوننت و کامپوزيت جاي گرفته‌اند که در کنار خروجي صدا و خروجي هدفون مجموعه اي اوليه از درگاه هاي ارتباطي را شکل مي‌دهند. اين محصول از طراحي خوبي برخوردار است و به لطف قاب بندي يک تکه ال‌جي و پايه‌هايي که به تازگي اين توليد کننده کره اي در طراحي خود به کار گرفته است بسيار زيبا به نظر مي‌رسد.
اين تلويزيون داراي قابليت ماشين زمان است و براي اين منظور شما نياز داريد تا هارد ديسکي با ظرفيتي بيش از 40 گيگابايت را به آن متصل نماييد. به جز توانايي ضبط تصاوير در حال پخش شما قادر خواهيد بود از طيف وسيعي از فرمت هاي صوتي و تصويري به کمک قابليت پخش از طريق USBتعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی مدل led5600 بهره‌مند شويد.

 

آشنایی با مشکلات تلویزیون 42LY340 ال جی و نحوه تعمیر تلویزیون 

بیشترین مشکلی در این نوع تلویزیون اتفاق می افتد از کار افتادن ورودی اچ دی ام آی تلویزیون می باشد که این خرابی مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در بعضی موارد برد مین قابل تعمیر می باشد و در صورت تعمیر نشدن برد مین باید تعویض شود. یکی دیگر از مشکلات این مدل تلویزیون پاک شدن حافظه تلویزیون بعد از خاموش و روشن کردن تلویزیون می باشد به این صورت که با هر بار روشن کردن تلویزیون باید کانال یابی شود که در مدل رسیور دار این مشکل بیشتر دیده می شود. تعمیرات برد مین در منزل انجام می شود. 

خرابی بک لایت تلویزیون 

بک لایت که فارسی آن نور زمینه می باشد که مربوط به ال ای دی های تلویزیون می باشد و معولا خرابی ال ای دی ها باعث از بین رفتن تصویر می شود که برای جلو گیری خرابی مجدد تلویزیون توان برد پاور را با ال ای دی های تلویزیون هماهنگ کرد. تمامی تعمیرات تلویزیون در منزل انجام می شود. تمامی قطعات استفاده شده برای هر مدل تلویزیون مخصوص همان تلویزیون و فابریکی می باشد. در صورت استفاده کردن ال ای دی های جایگزین بی کیفیت باعث کم شدن وضوح تصویر می شود.

خرابی برد پاور تلویزیون

یک دیگر از عیب های تلویزیون های سری LY سوختن برد پاور می باش که این مشکل نیز در این مدل ها شایع می باشد که معولا برد پاور قابل تعمیر می باشد و تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود بعد از تعمیر تمامی قطعات فرسوده تعویض می شود که خرابی تکرار نشود به این دلیل که بر روی برد پاور همیشه ولتاژ وجود دارد که بعد از چندین سال فرسوده می شود .

 

 

مشکلات تلویزیون ال ای دی ال جی مدل 42LW5700 و 47LW5700 روش تعمیر تلویزیون

خاموشی ناگهانی تلویزیون ال جی مدل 42lw5700

معمولا یک مشکل شایع در این نوع تلویزیون وجود دارد خاموشی ناگهانی تلویزیون می باشد به این صورت که تلویزیون در هنگام کار کردن خاموش می شود و وقتی که دوباره دکمه پاور تلویزیون را می زنیم چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می کند ولی تلویزیون روشن نمی شود این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که برد مین در اکثر مواقع قابل تعمیر می باشد. 

یک مشکل دیگر که در تلویزیون های سری lw اتفاق می افتد بهم ریختگی تصویر تلویزیون می باشد به این صورت که صفحه تلویزیون دارای خط های رنگی می باشد ولی تلویزیون صدا دارد و شبکه تعویض می شود این مشکل نیز معولا مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که برد مین قابل تعمیر می باشد در بعضی مواقع خرابی از برد تصویر تلویزیون و یا پنل تلویزیون می تواند باشد که برای تعمیر باید برد تعویض شود.

یکی دیگر از خرابی های این سری از تلویزیون ها خرابی بک لایت تلویزیون می باشد می باشد به این صورت که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد که به علت خرابی بک لایت تلویزیون می باشد باید به صورت کامل تعویض شود چون در این مدل تلویزیون ال ای دی ها به صورت سری به هم چسبیده می باشد. تعمیر بک لایت تلویزیون در منزل و محل شما انجام می شود تعمیرات با قطعات اصلی و با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

 

آشنایی با مشکلات تلویزیون ال جی به مدل 42ls4600 و نحوه تعمیر

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال ای دی ال جی به مدل 42ls4600 با قطعات اصلی و ضمانت نامه کتبی تعمیر در منزل و محل شما انجام می شود.

خرابی بک لایت

معمولا تلویزیون های LED ال جی به مدل 42LS4600 دچار خرابی بک لایت تلویزیون می شود که مشکل به این صورت است بعضی وقت ها تلویزیون کار می کند بعد از یک ساعت کار کردن تصویر تلویزیون قطع می شود و صدا می ماند که بعد از خاموش و روشن کردن دوباره تصویر می آید که این بار قطع شدن تصویر سریعتر اتفاق می افتد. بهترین روش برای تعمیر بک لایت تعویض کامل بک لایت می باشد.

قطع شدن صدای تلویزیون

این خرابی بیشتر مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد مین برد تلویزیون قابل تعمیر می باشد تعمیرات مین برد در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود . در بعضی موارد نیز به دلیل خرابی بلندگو می باشد که باید برای تعمیر تلویزیون بلندگوها تعویض شوند. تعمیرات با ضمانت انجام می شود.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

این عیب در این مدل تلویزیون ها به علت خرابی مین و یا برد تصویر تلویزیون می باشد که تعمیرات در منزل و محل انجام می شود تعمیرات تلویزیون های ال جی به صورت کاملا تخصصی و با علم روز انجام می شود و نیازی به انتقال تلویزیون به تعمیرگاه نمی باشد.

تعمیرات تخصصی تلویزیون های ال جی به مدل 42led5600

خرابی تلویزیون های این مدل به این صورت است که به حالت استند بای می روند و هنگام روشن شدن ال ای دی جلوی تلویزیون تغییر حالت داده ولی تلویزیون روشن نمی شود که این مشکل مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که در اکثر موارد مین برد قابل تعمیر می باشد. در این معدل تلویزیون ها نیز از کار افتادن ورودی های تلویزیون شایع می باشد که این خرابی نیز مربوط به مین برد تلویزیون می باشد که قابل تعمیر می باشد. یکی دیگر از خرابی های این تلویزیون بک لایت می باشد که به دلیل فرسوده شدن ال ای دی بارهای تلویزیون می باشد که برای تعمیر تلویزیون باید بک لایت کامل تعویض شود. در بعضی موارد به دلیل خرابی مین برد تلویزیون به حالت استند بای می رود که معولا برد پاور تلویزیون قابل تعمیر می باشد که تعمیرات تلویزیون با ضمانت انجام می شود. تعمیرات به صورتی تخصصی با دستگاه های پیشرفته و با علم روز انجام می شود.

تعمیر تلویزیون در منزل

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی معروف به اسکارلت

تلویزیون های اسکارلت بيشتر در قسمت مين برد دچار خرابي مي شوند. عیب های این تلویزیون ها به این صورت است که در حال کار کردن خاموش و روشن می شوند و در بعضي موارد صدا قطع یا به طور ناگاهانی صدای تلویزیون زیاد می شود. تلویزیون شطرنجی می شود و تصویر قطع و وصل می شود که اين مشکلات با مرور زمان بيشتر مي شود. اين موارد تلويزيون هاي اسکارلت از مين برد تلويزيون مي باشد که بايد مين برد تلويزيون تعمير شود تعميرات مين برد تلويزيون با قطعات  اورجینال و فابریک انجام می شود که شامل سه ماه ضمانت براي آسودگي شما ار برطرف شده عيب تلويزيون مي باشد . در اين مدل تلويزيون قسمت بک لايت نيز  خراب مي شود که ممکن است بعد از يک ساعت کار کردن تصوير قطع شود که تعميرات بک لايت نيز در منزل و محل شما انجام مي شود و شامل سه ماه ضمانت مي باشد.

 

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی

 

تلویزیون خاموش شده و روشن نمی شود

این خرابی بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می شود در صورتی که چراغ استندبای تلویزیون روشن است و تلویزیون روشن نمی شود در بیشتر موارد مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد.

 

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وفتی تلویزیون ال سی دی ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد باید مشخص شود که مین برد سالم است و در صورت سالم بودن مین برد باید ولت های خروجی برد پاور چک شود در صورت سالم بودن برد پاور خرابی از بک لایت می باشد.

تلویزیون پس از مدتی خاموش می شود

این خرابی در تلویزیون های ال سی دی ال جی شایع است و بیشتر موارد از برد مین تلویزیون می باشد

ورودی های تلویزیون کار نمی کنند

این عیب مربوط به مین برد تلویزیون ال جی می باشد که باید برد مین تعمیر شود و در صورت تعمیر نشدن مین برد باید تعویض شود.

تصویر یک لحضه میاد و میره ولی صدا هست

این عیب بیشتر مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد و در مواردی نیز می تواند از برد مین یا پاور باشد که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

تلویزیون خاموش و روشن می شود

این خرابی بیشتر مربوط به برد مین تلویزیون ال سی دی ال جی می باشد که باید برد تعمیر شود در بعضی موارد برد باید تعویض شود.

علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

خاموش شدن تلویزیون های ال جی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ولی چند مورد بسیار شایع است که ما برای شما شرح می دهیم. 42lw5700 یکی  سری از مدل  تلویزیون های است که که به طور نا گهانی خاموش می شود و به حالت استند بای می رود وقتی شما دکمه پاور تلویزیون را می زنید چراغ ال ای دی جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود و دلیل آن خرابی مین برد تلویزیون می باشد که برد مین این مدل قابل تعمیر می باشد. تلویزیون مدل 42led5600 نیز دچار این مشکل می شود به این صورت که وقتی دکمه پاور کنترل تلویزیون را فشار می دهید چراغ های جلوی تلویزیون به صورت خطی روشن می شود و نسبت به کنترل عکس العمل نشان می دهد ولی صدا و تصویر ندارد که این مشکل نیز از مین برد تلویزیون می باشد و برد قابل تعمیر می باشد. تلویزیون مدل 42lv37100 این مدل تلویزیون نیز دچار خاموشی ناگهانی می شود و این مشکل به مرور زمان ایجاد شده است و ربطی به نوسان برق و یا استفاده از فلش مموری ندارد.  ادمه مطلب...

 

خرابی تلویزیون های رسیور دار

معمولا خرابی این مدل تلویزیون ها پاک شدن حافظه تلویزیون بعد از هر خاموش و روشن شدن تلویزیون می باشد که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون می باشد و برد مین تلویزیون در منزل قابل تعمیر می باشد

 

خرابي تلويزيون هاي ال اي دي 42LW5700 و 47LW5700

تلويزيون هاي ال جي با مدل LW که بيشتر موارد خاموش شده و روي حالت استند باي مي مانند و چراغ جلوي تلويزيون خاموش و روشن مي شود ولي صدا و تصوير ندارد در موارد ديگر تلويزيون بر روي لوگوي ال جي مي ماند و در مواري ورودي هاي تلويزيون از کار مي افت که همه اين مشکلات مربوط به برد مين تلويزيون مي باشد که در 90 درصد موارد قابل تعمير مي باشد که تعميرات به صورت تخصصي و جز به جز انجام مي شود که کمترين هزينه را براي مشتري داشته باشد. تعميرات با ضمانت سه ماهه انجام مي شود.

خرابی تلویزیون های ال ای دی به مدل 42LED5600 

تلویزیون های ال ای دی ال جی با مدل فوق بیشتر بر روی حالت استند بای می مانند. در مواردی دچار قطعی صدا و از کار افتادن ورودی های تلویزوین می باشند که تمامی موارد مربوط به برد مین می باشد و برد مین قابل تعمیر می باشد که تعمیرات در منزل و محل مشتری انجام می شود.تعمیرات با ضمانت سه ماهه انجام می شود.


خرابی شایع تلویزیون های سری LN 

تلویزیون های ال ای دی ال جی سری LN که شایع ترین مشکل این تلویزیون ها بک لایت تلویزیون می باشد که به دلیل هماهنگ نبودن ولتاژهای برد تلویزیون و ال ای دی های آن است که موجب ایجاد عیب در تلویزیون می شود که برای تعمیر و رفع عیب تلویزیون باید اصلاحات لازم بر روی تلویزیون انجام شود که دیگر دچار خرابی نشود که تمامی مراحل در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیرات و اصلاحات تلویزیون با مناسب ترین قیمت انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خاموشی تلویزیون های سری 42lv37100

تلویزیون های ال ای دی ال جی سری lv37100 بیشتر در قسمت بک لایت و مین برد دچار خرابی می شوند که بک لایت این تلویزیون ها وقتی خراب می شود بعد از یک ساعت روشن ماندن تصویر قطع می شود که این خرابی بیشتر مربوط به ال ای دی های تلویزیون می باشد که دچار سوختگی شده اند و باید با ال ای دی های سالم تعویض شوند تعمیرات بک لایت تلویزیون در منزل انجام می شود. مورد دیگر این سری از تلویزیون ها خرابی مین برد می باشد که تلویزیون خاموش می شود و با زدن دکمه پاور تلویزیون فقط ال ای دی جلوی تلویزیون تغیر رنگ می دهد و صدا و تصویر وجود که تعمیر مین برد با ضمانت سه ماهه در منزل و محل شما انجام می شود. تعمیرات به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

قطع شدن تصویر در تلویزیون سری LS

تلویزیون بعد از یک ساعت کار کردن تصویرش قطع می شود، این ایراد مربوط به پنل تلویزیون می باشد که باید پنل تعمیر شود و تعمیرت پنل تلویزیون در منزل و محل شما انجام می شود تعمیرات پنل تلویزیون شامل سه ماه ضمانت می باشد. تعمیرات با قطعات اصلی انجام می شود که مربوط به مدل دقیق تلویزیون می باشد.

خرابی تلویزیون های سری LM 

این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت دچار خرابی می شوند که تعمیرات تلویزیون های ال ای دی سری LM به صورت تخصصی انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیرات این تلویزیون ها با قطعات اصلی و با ضمانت سه ماهه انجام می شود. تجربیات ما در رابطه با تعمیر این مدل تلویزیون ها زیاد می باشد و تعمیرات تلویزیون های ال جی تخصص ماست .

 

تلویزیون های سری la

خرابی این مدل تلویزیون ها معمولا مربوط به برد مین تلویزیون می باشد به این صورت که تلویزیون به حالت استند بای می رود و باز زدن دکمه پاور تلویزیون فقط چراغ پاور تلویزیون تغییر حالت می دهد که در بیشتر موارد مین برد قابل تعمیر است و تعمیر مین برد باید با دستگاه انجام شود. یک مشکل دیگر که در این مدل وجود دارد خاموش و روشن شدن تلویزیون می باشد و این خرابی مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد و در اکثر موارد قابل تعمیر است.

 

تلویزیون های مدل 42lj510

خرابی این مدل تلویزیون مربوط به مین برد می باشد و در اکثر موارد مین برد قابل تعمیر می باشد. در این مدل تلویزیون برد پاور به صورت آداپتور می باشد و در صورتی که تلویزیون کاملا خاموش شده باشد احتمال خرابی آداپتور نیز می باشد.

 

فیس بوک، توییتر ، گوگل پلاس ، لینکدین، اینستاگرام، یوتیوب

سیستم ارسال دیدگاه توسط CComment